wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe
 
7.Kamienica sp. z o.o.

 ul. Artemidy 4B

01-497 Warszawa

e-mail: biuro@7kamienica.pl

NIP: 522-301-04-69
Regon: 146963550
KRS: 0000485289

O firmie
A | A | A

7.KAMIENICA  działa na rynku nieruchomości, świadcząc kompleksowe usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami,  finansowaniem, zarządzaniem nieruchomościami oraz szeregiem usług dodatkowych spiętych w pakiet Concierge.

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu zmiany miejsca zamieszkania, poczynając od szczegółowej identyfikacji oczekiwań Klienta, poprzez wyszukanie najlepszych ofert i wsparcie w negocjacjach, potem doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości, jej ubezpieczenia i wycenie przez rzeczoznawcę majątkowego, koordynację transakcji kupna/sprzedaży we współpracy z notariuszem.


Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, niezawodnymi partnerami, których ofertę każdorazowo weryfikujemy na bardzo dynamicznie zmieniającym się rynku usług.

We wszystkich działaniach kierujemy się ściśle określonymi zasadami naszego wewnętrznego kodeksu etycznego, którego trzon stanowią dwie zasady: zasada lojalności wobec Klienta oraz zasada dotrzymania najwyższej staranności w każdym działaniu i na każdym etapie usługi.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół 7.KAMIENICA


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony